تبلیغات

لوکاس نلسون گفتگوی چکمه های کابوی، Headbands، و کمک به برلی کوپر در آغوش سبک جکسون مین

۰
با وجودی که نوازنده لوکاس نلسون تنها 30 سال دارد، او شروع به عقب نشینی مشکلات بیش از پیش کرده است. او "فعال" است، او در تلفن از دروازه اتصال در یک فرودگاه در هاوایی، جایی که او مستقر است، می گوید، و سبک عملکرد او همیشه در حال پریدن و در حال اجرا است، معمولا در یک جفت چکمه های گاوچران قدیمی. نلسون می گوید: "من فقط تصمیم گرفتم، خب، من بیشتر از چکمه هایم به پشتم توجه می کنم، بنابراین اکنون این چکمه های فرعی را روی صحنه می پوشانم"، نلسون معتقد است که شما نباید با ستاره راک یا پسر ارتباط داشته باشید از یک افسانه موسیقی (پدر وی ویلی نلسون) است. او از زمانی که مسائل پشت خود را آغاز کرده است، چکمه های فرتی را پوشانده است، اما اولین جفتش در شب مورد توجه قرار گرفته است. نلسون یادآور می شود: "پدرم کتابخانه کنگره را دریافت کرد و جایزه گرشوین را دریافت کرد. "من به فروشگاه فرعی Frye در DC رفتم و اولین جفتش را خریدم." شب گذشته، نلسون دومین کمپین خود را با جشنواره موسیقی Frye Company جشن گرفت و آهنگ هایی را از آلبوم جدید خود، The Turn the News (Build a Garden )، در فروشگاه نیویورک آن است.

این گروه Lukas Nelson و Promise Real نامیده می شود و موسیقی آن گرده افشانی R & B، روح، فانک، راک و رول و کشور است. همانطور که عنوان آلبوم نشان می دهد، موسیقی در مورد خاموش کردن دستگاه های ما و پیوستن به محیط اطراف ما و ایجاد روابط انسان به انسان است. نلسون معتقد است که این آلبوم "جاده ای مناسب" است که در یک سفر طولانی، شاید متقاضی پخش می شود. حتی از طریق هزاران مایل دور از تلفن، نلسون توانایی شنوایی، همکار، فردی است که اجتماعات را ایجاد می کند (مثل پیامی که در آلبوم جدید پخش می کند)، و موسیقیدان است که بیشتر درباره قدرت موسیقی و تاثیر آن بر شنوندگان نسبت به معروف شدن و یا تبدیل شدن به نوعی آیکون سبک. اما سبک به نظر می رسد خزنده، و Nelson آن را قبول کرده است به همان شیوه که پدرش در 1970s شروع به پوشیدن کفش های کلاسیک سفارشی جدید Balance و موهای بیش از جعبه pigtail امضا خود را. "پدر با متوقف کردن لباس و روابط متوقف شد و این زمانی است که او شروع به گرفتن واقعا مشهور است،" نلسون می گوید. وی افزود: "او روی سینه بند و شلوار جین گذاشت و گفت:" خب، فریاد، من دیگر نمی خواهم بیشتر مراقب باشم. "او می افزاید:" من بزرگ شدم و تماشای پدرم و نیل جوان برای اجرای برنامه های لباس پوشیدم و برای هر روز و همیشه سبک ظریف برای آنها بود. آنها در مورد نگاه خوب هستند اما آنها نیز در مورد خود بودن مراقبت می کنند و واقعا آن را تحسین می کنند. "

نلسون از شلوار جین سیاه و سفید از Wrangler یا Levi، پیراهن فلانلن و کمربند دست من از پدرش در هنگام اجرایش حمایت می کند. او همچنین یک نگاهی به چهره ی الهام گرفته از تام پتی دارد که دوستش پس از مرگ پتی برای او ساخته شده بود زیرا "دوست من می دانست که چقدر من ویران شده بود." نلسون اغلب یک جلیقه چرمی که دوریل هانا برای او هنگام فیلم برداری ساخت فیلم Paradox فیلم Netflix 2018. نلسون می گوید: "سبک راست من برای من آرامش و زیبایی است." این بود که رویکرد مارک خانوادگی نلسون و یا عدم رویکرد به مد، که الهام بخش زیادی از سبک شخصیت برادلی کوپر در ستاره ای متولد، جکسون مین بود. نلسون و گروهش در فیلم بازی کرده و بسیاری از آهنگ های این فیلم را تهیه کرده اند. کوپر از شخصی شخصیت نلسون و شیوه لباسش قرض گرفت: پیراهن نرم، باز کردن دکمه پایین، و شلوار جین، چکمه و کلاه. نلسون گفت: "من فکر کردم او بسیار شبیه من بود،" در مورد صفحه نمایش جکسون مین گفت.

نلسون ممکن است در زندگی روزمره خود مودبانه نباشد اما او اهمیت لباس پوشیدن را برای انجام این کار می داند. هندریکس گفت که موسیقی شما تنها هنر شما نیست. او گفت تمام زندگی شما باید هنری و بیان شما باشد، و بعضی افراد آن را بسیار جدی می گیرند. بویل، التون جان، لیدی گاگا نمونه ای عالی هستند. "اوایل می گوید:" مسائل زودرس، چکمه های جدید و همه چیز، نلسون همچنان "برای چکمه های گاوچران برای موارد خاصی قرار داده است." "من دوست دارم در مورد آنچه من به نظر می رسد گوزن".
+ نوشته شده توسط Lilahmeenan در ، یک بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر